نقش کاپیسا

سامانه کاپیسا تنها نقش معرفی‌کننده را دارد و حتی دربارۀ درستی یا نادرستی اطلاعات درج‌شده در آگهی های مندرج وظیفه‌ای نداشته و چنانچه اختلافی بین مطالب موجود در آگهی با واقعیت آن وجود داشته باشد، پاسخگویی به مدعیان و مراجع قانونی برعهدۀ خود شخص آگهی دهنده بوده و هیچگونه مسئولیتی متوجه مجموعه کاپیسا نمی باشد .

همچنین ، چنانچه کاربری که بواسطه یکی از آگهی ها مندرج از سوی آگهی دهنده در سامانه کاپیسا از خدمات آگهی دهنده استفاده نموده و شئونات اخلاقی و اجتماعی و… و را رعایت نکند ، هیچگونه مسئولیتی متوجه مجموعه کاپیسا نخواهد بود و پیگیری آن برعهدۀ آگهی دهنده و پاسخگویی برعهدۀ خود کاربر (طرفین موضوع) می باشد.

 

به‌روزرسانی اطلاعات

اعلام تغییرات احتمالی در نشانی، تصاویر، رزومه، شماره‌های تماس و راه‌های ارتباطی و … بر عهده خود افراد (کاربران و آگهی دهندگان) می باشد و سامانه کاپیسا امکان و مسئولیتی در قبال این تغییرات ندارد. بدیهی است چنانچه گزارشی از نادرستی اطلاعات اعلامی ثبت شده در آگهی ها از هر منبع معتبر به کاپیسا برسد و کاپیسا از تخلف اطمینان حاصل کند که این‌گونه است، تصمیم‌گیری دربارۀ مسدود شدن، حذف یا هر تصمیمی راجع به کاربر خاطی به‌صورت یکطرفه یا ادامۀ فعالیت او، حق مسلّم مدیریت سامانه کاپیسا خواهد بود.

 

راهنمای ثبت و ارسال اطلاعات کاربران

 • کاربران ورزشی که تمایل به معرفی خود و خدماتشان از طریق سامانه کاپیسا را دارند می توانند از طریق بخش مربوطه و کلید ثبت آگهی در بالای صفحه اختصاصی هر بخش اقدام به ثبت آگهی خود نموده که پس از پرداخت و ارسال درخواست، و تایید مدیریت یا ادمین کاپیسا، در سامانه کاپیسا قرار میگیرد، با توجه به کثرت درخواست ها این امر ممکن است زمانبر باشد .
 •  جهت پشتیبانی و پیگیری خرید و مشکلات در ارسال آگهی از طریق بخش اختصاصی ارسال تیکت استفاده نمایید. کارشناسان پشتیبانی ما در سریع ترین زمان ممکن در رفع ایراد و پاسخگویی به شما اقدام خواهند کرد .

 

 قوانین و مقررات استفاده از سامانه کاپیسا

 1. سامانه کاپیسا و فعالیت های آن کاملاتابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و هر گونه تلاشی به هر نحوی از انحا مغایر و یا ناقض این اصول و قوانین منجر به حذف دائمی کاربر و مسدود کردن وی بدون نیاز به اطلاع قبلی خواهد شد.
 2. استفاده کاربر از سامانه کاپیسا به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه است. محتویات این صفحه بنا بر نیاز بدون هماهنگی قبلی به روز رسانی می شود. این حق برای کاپیسا محفوظ می باشد و کاربر موظف به مطالعه دقیق این قوانین و رعایت کامل و بی قید و شرط آنهاست.
 3. سامانه کاپیسا در قبال محتوا، فعالیت‏ها یا عدم فعالیت‏ها، و آگهی‏ هایی که کاربران در سامانه قرار می دهند، هیچ مسئولیتی نمی‏پذیرد. سامانه کاپیسا به عنوان فضا و بستری که به هر کسی این امکان را می‏دهد تا درباره موضوعات ورزشی، در هر زمانی، و از هر جایی تبلیغ کند، شناخته می شود. کاپیسا در معاملات و تعاملات واقعی میان کاربر و آگهی دهنده شرکت نمی‏کند و دخالتی ندارد. کاپیسا هیچ کنترلی روی کالا یا خدمات تبلیغ شده از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین گمرکی و غیره و نیز درستی یا قانونی بودن موارد یا خدماتی که در آگهی به آن‏ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‏ های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آن‏ها با خود کاربران است. این سامانه صرفاً محلی برای معرفی و درج آگهی‏ ها است.
 4. ممکن است آگهی ها، اخبار ارسالی یا مقالات ارسالی و… در سامانه کاپیسا از سوی آگهی دهندگان واجد لینک سایت‏ها و یا مضامین و یا فایل‏هایی باشد که در کنترل کاپیسا نیستند. این نوع لینک‏ها صرفاً به منظور معرفی آیتم، خبر، مقاله و… به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده، و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی با صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‏هایی نیست. سامانه کاپیسا هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‏ها، فایل‏ها و مضامینی که از طریق لینک‏های قرار داده شده در سایت‏ کاپیسا به آن‏ها دسترسی می یابید، ندارد. به علاوه کاپیسا، به هیچ وجه خدمات یا محصولات ارائه شده در این سایت‏ها یا مضامین چنین خدمات و محصولاتی را که از طریق لینک‏های قرار داده شده در کاپیسا به آن‏ها دسترسی دارید، تضمین نمی‏کند.
 5. کاربران موظف و مکلف هستند در هنگام ثبت نام اطلاعات صحیح و موبایل اصلی (فعال) خود را وارد کنند. ما از طریق این اطلاعات و موبایل با کاربران در ارتباط خواهیم بود. عواقب درج اطلاعات خلاف واقع بر عهده کاربر بوده و کاپیسا دارای حق برخورد طبق صلاح دید خود است.
 6. هنگام ثبت آگهی در هر بخشی، ثبت یک شماره معتبر فعال و قابل دسترسی برای آگهی دهندگان الزامی است.
 7. بهنگام استفاده از پرداخت آنلاین در ثبت آگهی ها یا ارتقا آنها در صورت عدم تایید سفارش به هر دلیلی، وجه پرداختی با توجه شیوه کارکرد سیستم بانکی حداکثر تا 24 ساعت مسترد خواهد شد.
 8. کاربران موظفند با توجه به شفافیت تعرفه و مدت خدمات معرفی در هر بخش، نسبت به انتخاب طرح ها و پرداختی های خود دقت لازم را مبذول فرمایند، هزینه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
 9. تمامی سفارشات در قسمت پیگیری هر بخشآرشیو می شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود.
 10. مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس و… به عهده کاربر است. در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و سوء نیت در استفاده از خدمات کاپیسا، مدیریت کاپیسا می تواند نسبت به حذف و و مسدود سازی کاربر متخلف و یا اتخاذ هر گونه برخورد مقتضی طبق صلاحدید اقدام نمیاد. کاربران می بایست هنگام ثبت نام اطلاعات دقیق خود را در سامانه وارد نمایند. هرگونه سهل‌انگاری و ثبت اطلاعات نادرست بر عهده کاربر خواهد بود.
 11. در پروسه ثبت نام کاربری در سامانه کاپیسا، اطلاعات حساسی اخذ نمی گردد با این حال اطلاعات خصوصی پروفایل کاربران به امانت در نزد کاپیسا حفظ و نگهداری می گردد و از در اختیار گذاشتن این اطلاعات به دیگران خودداری خواهیم نمود. مسئولیت امنیت اطلاعات بر عهده شرکت آرا طرح چشم انداز به شماره ثبتی 2080 است و مدیریت دخالت و مسئولیتی دراین امر ندارد.
 12. کاپیسا این حق را برای خود محفوظ می دارد تا پیگیری های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه یا سواستفاده از سوی کاربران به عمل آورد.
 13. سامانه مدیریتی کاپیسا در هر زمان آماده دریافت پیام ها، انتقادات و پیشنهادات شما از طریق بخش اختصاصی ارسال تیکت یا سربرگ تماس با ما می باشد.
 14. هرکاربرحقیقی حق دارد یک حساب کاربری در سامانه کاپیسا ایجاد نماید. بدیهی است داشتن بیش از یک حساب کاربری تخلف محسوب شده و این حق برای کاپیسا محفوظ است که هر زمان به محض تشخیص مورد تخلف، اقدام به مسدود کردن آن کاربر نماید.
 15. شیوه ثبت نام در سامانه کاپیسا برای افراد حقیقی طراحی شده است، هر گونه ثبت نام با مشخصات غیرحقیقی، استفاده از اسامی غیرمعمول، مستعار یا گنگ و گمراه کننده خلاف اصول تعریف شده در کاپیسا بوده و حساب کاربری کاربر متخلف بدون نیاز به اخطار قبلی، حذف و مسدود خواهد شد.
 16. در صورت مشاهده یا دریافت گزارش مبنی بر هر گونه ارسال مضامین توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا مسائل و مشکلات شخصی و یا بی احترامی به کاربران دیگر و ایجاد مزاحمت، مدیریت کاپیسا به فراخور تخلف صورت گرفته می تواند به کاربر خاطی را با اخطار یا بدون اخطار نسبت به مسدود سازی موقت، دائم و یا حذف کامل کاربر از سامانه کاپیسا اقدام کند.
 17. کاپیسا نسبت به درج نظرات ارسالی کاربران در رابطه با آگهی ها مختار است و چنانچه کاربری نسبت به ارسال نظرات خلاف شئونات دینی، عرف اخلاقی و فرهنگ جامعه، به کارگرفتن ادبیات توهین آمیز، بی ادبانه، طرح ادعا و… اقدام کند، حق حذف نظر ارسالی و مسدود سازی موقت تا دائم و حذف کاربر طبق صلاحدید برای کاپیسا محفوظ است.
 18. چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، کاپیسا فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش محرضی نسبت به متخلفانه بودن آگهی دریافت شود، کاپیسا به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید. در دو فرض اخیر کاپیسا هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.
 19. ثبت نام در سامانه کاپیسا رایگان بوده و به منزله پذیرفتن و قبول این قوانین توسط کاربر می باشد.

 

تعهدات کاربر :

 1. کاربر می پذیرد و متعهد می گردد در وارد کردن کلیه اطلاعاتی که در سامانه کاپیسا (چه در هنگام ثبت نام و چه در فرم های ثبت آگهی) نیاز است، نهایت دقت لازم داشته باشد و تعهد می گردد اطلاعات وارده صحت داشته و متعلق به شخص او می باشد. مسئولیت عدم صحت اطلاعات ورودی به عهده شخص کاربر بوده و کاپیسا می تواند در هر مرحله دسترسی کاربر را به سامانه قطع نماید.
 2. کاربر می پذیرد و متعهد می گردد مسئولیت سوء استفاده و ادعای خلاف واقع، خسارت وارده به خود یا سایر کاربران و … فقط و فقط به عهده شخص کاربر بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه سامانه کاپیسا نخواهد بود.
 3. کاربر می پذیرد در صورت بروز مشکل یا هرگونه اختلاف بین او و سایر کاربران به هر نحوی، مسئولیتی متوجه کاپیسا نخواهد بود و کاربر حق هیچ گونه اعتراض، طرح دعوا، شکایت و ادعایی در هیچ سازمان، نهاد و مرجعی را نسبت به سامانه کاپیسا نخواهد داشت.
 4. کاربر متعهد می گردد در استفاده از خدمات کاپیسا همواره قوانین حاکم بر آن و قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. عواقب ناشی از تخطی از این امر، صرفاً به عهده خود کاربر می باشد و سامانه کاپیسا هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد، با حال به فراخور تخلف و بنا به صلاحدید حق هر گونه برخوردی را دارد.
 5. کاربر متعهد می گردد تحت هیچ شرایطی حق استفاده از هیچ یک از نرم افزارها و وسایل اتوماتیک مانند روبات، اسپایدر، اسکریپر و … جهت دسترسی به کاپیسا و اطلاعات آن را ندارد.
 6. جهت ارائه خدمات و اهداف صحیح سامانه کاپیسا (نسخه اپلیکیشن نصبی)، نیاز به اعطای دسترسی هایی است که سامانه کاپیسا هنگام نصب از کاربر اخذ می نماید که این دسترسی ها در قسمت دسترسی های سامانه قابل مشاهده می باشند. کاربر با علم کامل به این موضوع نسبت به دسترسی های مورد نیاز اعلام آمادگی نموده و در این خصوص حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
 7. کاربر می پذیرد و متعهد می گردد کلیه اطلاعات و جزئیاتی که توسط خود کاربر وارد شده یا توسط دسترسی های مورد نیاز جمع آوری خواهد شد در سامانه کاپیسا ذخیره می گردد، لذا با آگاهی و اطلاع کامل، هیچ گونه ادعا و اعتراضی نسبت به این موارد نخواهد داشت.
 8. کاربر می پذیرد و متعهد می گردد از اطلاعات موجود درسامانه صرفاً جهت موضوعات سامانه استفاده نماید. مسئولیت و عواقب ناشی از هرگونه سوء استفاده، کپی برداری، انتشار بدون رضایت صاحب آن و… مستقیماً متوجه کاربر متخلف می باشد و مسئولیتی متوجه کاپیسا نمی باشد.
 9. کلیه اطلاعات ارسالی توسط کاپیسا از طریق پیامک، تماس یا نوتیفیکیشن و یا هر روش دیگری بایستی توسط کاربر به طور کامل مطالعه و اجرا شود. سامانه کاپیسا اطلاعات ارسالی را به منزله ی ابلاغیه خوانده شده می داند و عواقب عدم توجه کاربر، به عهده شخص کاربر خواهد بود.
 10. کاربر میپذیرد و متعهد میگردد در خصوص اپلیکیشن همواره از آخرین نسخه منتشر شده آن استفاده کند. لذا کاپیسا تعهدی بابت اجرای صحیح نسخه های قدیمی خود ندارد.

 

شرایط ثبت اطلاعات و درج آگهی در بخش های مختلف

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در «سامانه کاپیسا» ضمن التزام به قوانین مندرج، تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند. چنانچه غیر از این باشد کاپیسا محق بر حذف آگهی پیش از انتشار و بدون هیچ الزامی بر استرداد وجه پرداختی است. در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد.

 • مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه .
 • ناقض حریم شخصی افراد .
 • هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف .
 • استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص غیر در آگهی،درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند و سواستفاده از تصویر دیگران .
 • هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه ورزشی و آموزشی نداشته باشد .
 • شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه .
 • هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن .
 • درج شماره حساب بانکی در متن آگهی .
 • خدمات و دوره هایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود .
 • معرفی سایت‌ یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با با کاپیسا را دارند.
 • خرید و فروش مواد غذایی، دارو، تقویتی و مکمل‌های ورزشی .
 • درج آگهی‌های دوره‌های آموزشی بدون قراردادن اطلاعاتی در مورد مدرس ، هزینه ثبت نام و راه های ارتباطی
 • درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز .
 • وجود جملات نادرست از نظر املائی یا نگارشی یا واجد مضامین بی ادبانه .

هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه، تصاویر یا اطلاعات تماسی و بطور کلی اطلاعات دیگران در آگهی ها پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده و کاربر مسئول آن تلقی شده و «کاپیسا» در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی‌ها

هرگونه استفاده از «کاپیسا» به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سامانه است. «سامانه کاپیسا» هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ «کاپیسا » استفاده می‌کنند.

 • کاپیسا مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سامانه ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
 • انتشار آگهی‌ در سامانه «کاپیسا» منوط به پرداخت هزینه مربوطه برای مدت مشخص و معین می باشد ، کاپیسا این حق را دارد در صورت وجود هر گونه تخلف یا عدم صداقت در اگهی ها نسبت به حذف بی قید و شرط آن آگهی بدون بازپرداخت هزینه اقدام کند.
 • کاپیسا حق دارد به فراخور شرایط، توم یا افزایش هزینه های جاری نسبت به تغییر تعرفه های ثبت و ارتقا همه بخش های سامانه اقدام کند.
 • استفاده کننده از «کاپیسا» حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده ، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به «کاپیسا» را بصورت جرئی، کلی، اسکرین شات و … چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.
 • کاپیسا هیچ مسئولیتی در مورد صحت محتوای آگهی ها و اطلاعات اعلامی در آگهی ها را نداشته و تنها بستری برای معرفی ، اطلاع رسانی و تبلیغات ورزشی مرتبط می باشد .
 • کاپیسا هیچ گونه دخالت و مسئولیتی در خصوص روابط ورزشی ایجاد شده بین کاربر با آگهی دهنده نداشته و تمامی موارد در این رابطه بر عهده طرفین است.
 • قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.