بانک اطلاعات جامع ورزش کشور

سامانه آنلاین کاپیسا، بعنوان پلتفرم جامع خدمات ورزشی کشور با هدف ایجاد بستری یکپارچه، منسجم و رفرنسی قابل اعتماد برای ثبت، معرفی و جستجوی تخصصی و هر چه بهتر مربیان، ورزشکاران، باشگاه داران و… راه اندازی گردیده است.

در سامانه کاپیسا، مربیان، ورزشکاران، صاحبان مجموعه های ورزشی و… در تمامی رشته/سبک های ورزشی می توانند اطلاعات کاری و ورزشی خود را در قالب یک صفحه اختصاصی (با لینک قابل اشتراک گذاری) ثبت نمایند تا افرادی که در جستجوی مربی، باشگاه، در محدوده جغرافیایی موردنظر را پیدا کنند و بتوانند از طریق پل های ارتباطی با آنها تماس بگیرند.

باتوجه به نیاز مبرم به یک مرجع معتبر و فراگیر و نبود رفرنسی جامع برای دسترسی به اطلاعات مربیان، ورزشکاران، باشگاهداران و… ، سامانه کاپیسا راهکاری کاربردی دسترسی و کسب اطلاع درباره ورزش یا فعالین ورزشی در جای جای کشور است.

از سوی دیگر، نیاز کلیه فعالین ورزشی اعم از مربیان، ورزشکاران، صاحبین سالن های ورزشی، و… در سراسر کشور برای معرفی، دیده شدن در سطح کشور با ثبت در کاپیسا بعنوان ویترین سراسری جامعه ورزش کشور و دسترسی به قابلیت های متنوع موجب رونق کسب و کار و حضور پررنگ در نتایج جستجوی گوگل می گردد.

استفاده عمومی از سامانه کاپیسا برای تمامی افراد رایگان بوده و کلیه اطلاعات افراد ثبت شده بصورت آزاد در معرض دیده عموم قرار گرفته تا جامعه هدف به سهولت بتوانند مربی، ورزشکار، باشگاه مورد نظر خود را با جستجوی هوشمند بیابند، از طرفی مربیان و ورزشکاران و صاحبین مجموعه های ورزشی و… در صورت تمایل می توانند با ثبت خود و دریافت صفحه معرفی اختصاصی با پرداخت مبلغی ناچیز در بانک اطلاعات ورزش کشور ثبت و دیده شوند.

به منظور ثبت خود در هر بخش از طریق کلید فشردن ثبت و تکمیل فرم بسادگی اقدام نمایید.

در صورت نیاز به هر گونه پشتیبانی، سوال، یا مواجهه با مشکل می توانید از طریق فرم تماس با ما یا پس از ورود به محیط کاربری از طریق تیکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید که در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رسیدگی به موضع شما اقدام خواهند نمود.